Vyberte stránku

Termoplast | Dekorace | Značky | Branding

  zavolejte: +420 724 269 873

  napište nám: petrmaxa@maxi-media.cz

  sledujte nás na facebooku

  i na instagramu

O nás

Díky našim termoplastickým značením, která jsou přesně vyráběna technologií vodního paprsku, se konečně klienti dostávají k možnosti designovat grafiku s přesnými konturami na těžko nanášitelné povrchy jako je asfalt, beton či zámková dlažba. Instalace je velmi rychlá a výsledek je daleko trvanlivější než jsou klasické barvy.

Náš vysoce kvalitní termoplast je netoxický, bezolovnatý a plně pigmentovaný. To aby zajistil dlouhověkost. Vedle jeho zářivosti si naši klienti pochvalují i vysokou protiskluznost.

ZNAČENÍ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ

Nikdy dříve nešlo lépe vyzdobit jakékoliv dětské hřiště jako nyní! Naše výrobky, ruku v ruce se schopnostmi našich návrhářů, umožňují vytvářet všemožná značení, ozdoby, hry, loga i jiné grafiky. To znamená od skákacích panáků, přes „Člověče, nezlob se!“ až po loga škol či společností v jakémkoliv rozměru. A když Vám nestačí klasické vyobrazení, nabídneme třeba i 3D varianty.

ZNAČENÍ SILNIC

S příchodem kvalitních termoplastických plátů je nyní možné, stejně jako při výzdobě hřišť, přenést barvu a jas na všechny typy silnic. Naše barevné silniční značení zaujme daleko lépe pozornost řidičů a tím je upozorní na možná nebezpečí.

Kontakt

  +420 724 269 873
  petrmaxa@maxi-media.cz
  facebook
  instagram

Sledujte také naši další práci:
  www.MAXI-media.cz
  www.MAXIskola.cz
  www.MAXIskolka.cz

MAXI Media s.r.o.

Západní 375 417 61 Bystřany IČ: 28674804 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 26374.